4x4 Samokov лого

4x4 Samokov

TROPHY Samokov 4x4

Offroad
  • 28.09.2021 - 03.10.2021
  • Самоков
  • Διοργανωτής: Motor Sport Club Samokov

Επίσημος χορηγός

 
 
Програма на
“Networx Offroad 2021”
 
ЧЕТВЪРТЪК, 25.11.2021
15:00 - Откриване, записване, технически преглед - х-л Седем Поколения с. Мечка
20:00 - Официална част, брифинг, записване, инструкции към участниците – х-л Седем Поколения с. Мечка
ПЕТЪК, 26.11.2021
7:30 - Записване на закъснелите, технически преглед - х-л Седем Поколения с. Мечка
9:00- Брифинг клас Рали, Стандарт и Средна скорост.
9:30- Брифинг за клас Трофи Модифициран и Прототип.
10:00 - Старт клас Рали по реда Cars, Buggy .
10:15- Старт клас Трофи Стандарт по реда +, H, L според класирането от Шампионата.
10:45- Старт клас Средна скорост от хотела с. Мечка
11:00- Старт клас Трофи Модифициран по реда според класирането от Шампионата
11:15- Старт клас Трофи Прототип по реда според класирането от Шампионата
Всички стартове този ден са от х-л Седем Поколения с. Мечка
17:00- Затваряне на етапа за всички класове.
21:00 - Обявяване на предварителните резултати - х-л Седем Поколения с. Мечка
СЪБОТА, 27.11.2021
8:00 - Резултати, разяснения, контестации, инструктаж
8:30- Брифинг за клас Рали , Трофи Стандарт и клас Средна скорост -х-л Седем Поколения село Мечка
9:00- Брифинг за Трофи Клас Модифициран и Прототип х-л Седем Поколения село Мечка
10:00- Старт на Рали по реда Cars, Buggy и класиране от предния ден .
10:15- Старт на Трофи Стандарт +, H, L по реда на класиране от предния ден.
11:45- Старт на клас Средна скорост по реда според класирането от предния ден.
10:30- Старт на Трофи Прото и Модифициран по реда според класирането от предния ден.
17:00 - Затваряне на етапа за всички класове.
21:00 - Обявяване на предварителните резултати - х-л Седем Поколения с. Мечка
НЕДЕЛЯ, 28.11.2021
8:00- Резултати, разяснения, контестации, инструктаж
9:00 – Брифинг на клас Рали, Стандарт и Средна скорост
9:30- Брифинг на клас Трофи Модифициран и Прото
10:00 - Старт на клас на Рали по реда Cars, Buggy и класиране от предния ден .
10:30- Старт на Трофи Стандарт +,H, L по реда на класиране от предния ден.
11:00- Старт на клас Средна скорост по реда според класирането от предния ден.
10:30- Старт на Трофи Прото и Модифициран по реда според класирането от предния ден.
14:00- Затваряне на етапа за всички класове
15:00-16:00 - Закриване и награждаване за всички класове- - х-л Седем Поколения

Ερχεται σύντομα!

SAMOKOV 4X4 DAY1

01.10.2021 11:00 - 01.10.2021 19:00

EASYTRACKING CUP

Παρακολούθηση εκδήλωσης


SAMOKOV 4X4 DAY2

02.10.2021 09:00 - 02.10.2021 17:00

EASYTRACKING CUP

Παρακολούθηση εκδήλωσης


SAMOKOV 4X4 DAY3

03.10.2021 09:00 - 03.10.2021 14:00

ESYTRACKING CUP

Παρακολούθηση εκδήλωσης


Χώρα φωτογραφία Αριθμός Ονόματα Ομάδα κατηγορία
- 205 RR Т. ХРИСТОВ/ П. КИНЕКС - -
406 ДЕЯН СОТЕВ / ДИНКО ТОДОРОВ STARA ZAGORA Standard Plus
505 RULIS TSEKMES / KAZANDZIS - Proto
400 ВАЛЕРИ БИСЕРОВ /ИВАН ЕФРЕМОВ ZVERINO 4X4 EXTREME Standard Plus
502 502 PRO ЕВГЕНИ ЯНКУЛОВ / РИЧИ ЯНКУЛОВ Offroad club Velingrad Proto
103 АНГЕЛ РУСЕВ / АЛЕКС СТАЙКОВ Motor Sport Samokov Rally
553 КРАСИМИР ЦОЛОВ / ПАВЕЛ ПАВЛОВ АСК 4х4 Зверино Mod
302 ЕДИ БАГИ / КРАСИ КОЛЕВ Черно море Варна Rally
309 МИХАЕЛ ГЪРНЕВ / ВЛАДИМИР ИВАНОВ Motor Sport Samokov Rally
100 КИРИЛ ЗАХАРИНОВ / ВЛ. ХРИСТОВ АСК 4х4 Зверино Rally
504 Д. ГОСПОДИНОВ / ИВАН ПЕНЧЕВ - Proto
600 МАРИАНА БАКАЛОВА / ИВА ГАНЧЕВА Асеновград AVG
204 ЙОРДАН ТОДОРОВ / ЕМИЛ ЛАЗАРОВ Offroad club Velingrad Rally
441 КРИСТИЯН МИХАЙЛОВ / ОЛЕГ АРАНГЕЛОВ OFF-ROAD VELINGRAD Standard H
526 AHMET KURT / FUAT SARPER BURSA TELEFERİK OFROAD ExM
522 ВАНЬО ИВАНОВ / Д.БОЕВСКИ Черно море Варна Mod
524 ХРИСТО БЕЛУХОВ / АСАН КУШЛОВ Offroad club Velingrad Mod
109 САЛВАТОРЕ ТАЛИАВА / АЛЕКС МАСЛИНКОВ Offroad club Velingrad Rally
404 ТОДОР МИХАЙЛОВ / СТОЯН СТОЯНОВ - Standard Plus
525 ŞENCAN ÖZKUR BURSA TELEFERİK OFROAD ExM
308 HOFFMAN / HOFFMAN - Rally
509 KIRIAKOS PAMPORIS / G.ORFANIDIS - Proto
111 ВАЛЕРИ ВАСИЛЕВ / КАЛОЯН КИРОВ Motor Sport Samokov Rally
407 ЕРКАН ЮМЕР / ТАНЕР ТАПАДЖЪ АСК 4х4 Зверино Standard Plus
424 ЕМИЛ ДИМИТРОВ / А. АНДОНОВ - Standard Plus
442 ИВАН ПОПОВ / АЛЕКС ПОПОВА МСК Самоков Standard L
420 ПЪРВАН ПЪРВАНОВ / Любомир Димитров NETWORX RACING Standard H
106 МАРИН КИСЬОВ / ГЕРГАНА МИХАЙЛОВА NETWORX RACING Rally
427 П.КАЙМАКАНОВ / ВАЛЕРИ ПОПОВ Offroad club Velingrad Standard Plus
102 АТАНАС ВАСЕВ / ПАВЕЛ РАДЕВ АСК Пловдив Rally
604 НИКОЛА ГУНЧЕВ / ГЕОРГИ АЛЕКСИЕВ OFF-ROAD STAMBOLIYSKI AVG
108 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ / ИВАЙЛО ЖЕКОВ INSTROI MOTORSPORT Rally
428 ИЛИЯ ТОШЕВ / НИКОЛАЙ ИВАНОВ STAMBOLIYSKI RACING Standard H
602 ИЛИЯ РАБОТОВ / ГАБРИЕЛА ТОШЕВА OFF-ROAD STAMBOLIYSKI AVG
508 СТАНИСЛАВ ГРАЦ / АЛЕКС ПИВЦАЕВ Offroad club Velingrad Proto
202 СТАНИСЛАВ ГАЙДАРОВ / РУМЕН ТАКОВ ZVERINO 4X4 EXTREME Rally
605 НИКОЛА МУСТАКОВ / ДАНИЕЛ МУСТАКОВ ASK PLOVDIV AVG
401 ЦВЕТАН НАЙДЕНОВ / КАЛОЯН НАЙДЕНОВ ZVERINO 4X4 EXTREME S+
203 СИМЕОН ЦИНЦОВ / ВИКТОР ТОНЕВ МСК Самоков Rally
403 ГЕОРГИ ВУКОВ / ГЕОРГИ ШЕЙНОВ Motor Sport Samokov Standard Plus
422 БЛАГО ГАМАЛОВ / М. РАЛЧОВСКИ Motor Sport Samokov Standard Plus
101 ЦВЕТАН МОЛЛОВ / ГЕОРГИ БАДЖАЛОВ АСК 4х4 Зверино Rally
107 КРАСИМИР ХРИСТОВ / ПЕТЪР ЛЕСОВ ASK PLOVDIV Rally
603 ИВАН МАНАВСКИ / БОЯН КАТЕВ Offroad club Velingrad AVG
425 ЛЮБОМИР МИШОВ / ХРИСТИЯН ЗАШЕВ Motor Sport Samokov Standard Plus
105 ДИМИТЪР ПАУНОВ / ВЛАДИ РАДЕНКОВ Motor Sport Samokov Rally
443 ДИМИТЪР ПОПОВ / ЕМИЛ ДРАГОМИРОВ - Standard Plus
430 МИХАИЛ БАНКОВ / ПЕТЪР СТАТЕВ OFF-ROAD VELINGRAD Standard H
445 АЛЕКС БАЖДАНОВ / АЛЕКС БАЖДАНОВ - STANDARD
201 ЛЮБОМИР АНГЕЛОВ / МАРИЯ КРЪСТЕВА Motor Sport Samokov Rally
408 СВЕТОСЛАВ МИКОВ / ЦВЕТОМИР ВАСИЛЕВ АСК Ботевград Standard Plus
506 Д. ГОСПОДИНОВ / ИВАН ПЕНЧЕВ - Proto
444 444 SL ДИНКО ВУКОВ / ТОДОР СТОЯНОВ - Standard Plus
Επίσημος χορηγός
Χορηγοί

Ερχεται σύντομα!